Vítejte na pisálkoveckém blogu.

Stěžejní část blogu je věnována psanému seriálu o českém superhrdinovi Secmenovi.
Při čekání na další díl si můžete přečíst i další texty z pisálkovecké dílny.

Budu rád za jakoukoliv zpětnou vazbu (komentář).


Další díl Secmena vyjde 12.9.2017


Hradní kancelář: Jak na voliče

4. září 2017 v 20:23 | Vafi |  Politická satira
Na jednom Hradě v jedné Ležácké republice vzdálené daleko, daleko odsud…

El-prezidento sedí ve své kanceláři a čte denní výtisk….

El-prezidento: Hani? Zavolejte mi Kozáčka, klusem!
Sekretářka: Jistě!

Za pár okamžiků se ozve zaklepání nadveře....

El-prezidento: Vstupte.
Kozáček: Chtěl jste mě vidět pane prezidente?
El-prezidento: Pojď dál Kozáčku a posaď se…. Jak dlouho tu u mě pracuješ jako tiskový mluvčí Kozáčku?
Kozáček: No… Už to jsou 3 roky pane prezidente….
El-prezidento: A jak dlouho ti ty vole říkám, že mi máš říkat EL- prezidento?
Kozáček: Už to jsou 3 roky pane prez… Tedy El-prezidento.
El-prezidento: No výborně… Takže vstaň a dej si za trest 10 dřepů…
Kozáček: Ale pane El- Prezidento, fyzické tresty nemám ve smlouvě.
El-prezidento: No tak to nebudeme brát jako trest Kozáčku… Máš tam napsáno, a i ty sám těm novinářům vykládáš, že si mými ústy a že zastupuješ a hájíš zájmy prezidenta republiky.

Kozáček: No to ano ale….
El-prezidento: No a já jsem si dal právě kachničku se šesti a dva bechery, takže potřebuju něco spálit rozumíš….No přece nebudou mít Ležáci tlustýho prezidenta! Takže mě koukej zastoupit a koukej hájit moje zájmy. No co koukáš dělej, než mi slehne….
Kozáček: Ale El-prezidento, vždyť Ležáci vypijí nejvíce piva na světě. A nyní již v praxi celosvětově užívané lékařské termíny jako jsou: Pivní mozol, Milan a další jsme také vymysleli u nás…Budete alespoň pro voliče vzorem.

El-prezidento: Jenže já Kozáčku pivo nepiju a nikdy jsem nepil a voliči to dobře vědí. Je to slabá limča a člověk toho musí vypít minimálně několik litrů, aby ho alespoň začli brnět prsty a pak jde šestkrát za večer na hajzl. Lepší je becherovka... dám si půl litr a na záchod jdu jenom jednou a ještě k tomu jen zvracet.

Kozáček: Ale pane El-prezidento, vždyť to referendum na přejmenování naší země na Ležáckou Republiku byl Váš nápad, vždyť jsme na tom postavili celou kampaň….

El-prezidento: No jasně Kozáčku, ale to nebylo proto, že bych miloval pivo, ale protože jsem se potřeboval dostat ke korytu. Tak mi Srabiš poradil, abychom se koukli na průzkumy, že prej on si ten program postavil podle toho co lidi nejvíc sere a co chtěj, bez ohledu na to jestli se to dá splnit…. No a oni mu to sežrali….Ale protože nám všechny dobrý témata vybral tak nám nechal akorát ,,romskou" otázku a pivo… Ale protože i cikán chlastá pivo, tak jsme si vybrali to pivo a získali tak hlasy i od cikána. Proto s nim taky nemluvím od tý doby, co chtěl ten debil to pivo zlevňovat. Jsem mu jasně říkal, že chlast a cigára jsou moje téma. Proč si ten imbecil asi myslí, že se s tim furt všude nechávám fotit.

Kozáček: A co Vám na to řekl?
El-prezidento: Že prej mi stejně nikdo nežere, že mám rád pivo… Ale já mu ukážu Kozáčku.
Políbila mě můza, mám totiž nápad….. My změníme slova národní hymny!

Kozáček: A není to už trochu moc pane El- prezidento?
El-prezidento: Ne! Stejně se nám akorát ve světe vysmívají do bezdomovců, když nemůžeme najít vlastní domov, bory tu žádný nemáme a jediný co tu hučí je Nedělka, že mu Srabiš krade voliče. Půjdeme na to stejně jako s tím referendem, dáme návrh do médií, lidi začnou dělat petice a ty prasata v parlamentu se budou muset začít otáčet, jestli si budou chtít udržet korýtko.... No a se Srabišem to máme ošéfovaný já na bráchu, brácha na mě, takže to půjde ještě snáz než minule.

Kozáček: A jak tedy ta slova budou vypadat pane El-prezidento?

El-prezidento: No ještě to samozřejmě můžeme trochu upravit nic méně bude to asi takhle:

Kde pivo mé,
kde pivo mé,
už leží na stole,
ne v žádné stodole,
v chmelnici to skvělé je,
pivařský ráj to tam je !
a to je ta nestřízlivá země,
země Ležácká, pivo mé!
země Ležácká, pivo mé!

El-prezidento: Takže si to napiš, a hlavně to nedávej do novin co vlastní Srabiš.
Kozáček: Dobře pane prezidente, to je všechno?
El-prezidento: Ano to je všechno
Kozáček odchází….
El-prezidento: Jo a Kozáčku?
Kozáček: Ano?
El-prezidento: Dej si za dveřmi 10 dřepů, dneska mám chuť si pořádně máknout!

Kozáček: Rozumím….
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Albertlaund Albertlaund | E-mail | Web | 5. června 2018 v 23:42 | Reagovat

The prostate related is a vital portion of a male's reproductive :. It secretes fluids that aid in the transportation and activation of sperm. The prostate is found just while watching rectum, below the bladder and around the urethra. When there is prostate problem, it is almost always really really irritating and inconvenient for that patient as his urinary system is directly affected.

The common prostate health issues are prostate infection, enlarged prostate and prostate type of cancer.

Prostate infection, also called prostatitis, is easily the most common prostate-related problem in men younger than 55 years old. Infections in the prostate are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis could be the least common of most varieties of prostate infection. It is a result of bacteria found in the large intestines or urinary tract. Patients may feel fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated by utilizing antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to help remedy the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is really a condition connected with a particular defect inside the gland as well as the persistence presence of bacteria inside the urinary tract. It can be caused by trauma to the urinary tract or by infections via other regions from the body. A patient may experience testicular pain, small of the back pains and urination problems. Although it is uncommon, it may be treated by removal with the prostate defect followed by making use antibiotics and NSAIDs to treat the soreness.

Non-bacterial prostatitis is the reason approximately 90% of prostatitis cases; however, researchers have not yet to ascertain what causes these conditions. Some researchers think that chronic non-bacterial prostatitis occur due to unknown infectious agents while other think that intensive exercise and lifting may cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, a suitable meals are important. These are some with the steps you can take to maintain your prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is critical for general health and will also also maintain your urinary track clean.

2. Some studies advise that a couple of ejaculations each week will help to prevent cancer of the prostate.

3. Eat pork in moderation. It has been shown that consuming a lot more than four meals of beef per week will raise the chance of prostate diseases and cancer.

4. Maintain an appropriate diet with cereals, vegetable and fruits to make sure sufficient intake of nutrients required for prostate health.

The most important measure to consider to ensure a proper prostate is usually to choose regular prostate health screening. If you are forty years and above, you must opt for prostate examination at least once per year.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama